Крани кульові сталеві VEXVE

Крани кульові сталеві VEXVE застосовуються як запірна арматура в системах теплопостачання, водопостачання, газопостачання та транспортування нафтопродуктів.

Конструкція та властивості:

Корпус крана сталевий суцільнозварний. Полірована куля виготовляється із нержавіючої сталі X5CrNi18-10 для кранів зі стандартним проходом до DN 600 включно і з повним проходом до DN 500 включно або зі сталі марки ASTM A350 LF2 з багатошаровим полірованим покриттям нікелем (Ni) для кранів зі стандартним проходом DN 700 та DN 800 і з повним проходом DN 600 – DN 800.

Для виготовлення шпинделя використовується нержавіюча сталь X8CrNiS18-9, що забезпечує довготривалу безвідмовну роботу штока.
Шпиндель ущільнюється О-подібними кільцями, верхнє з яких може замінюватися під тиском, та має ковзні втулки та кільця, що забезпечує легкість у роботі.

Вузол ущільнення кулі має основну деталь у вигляді масивного нержавіючого кільця, в торці якого знаходиться кільце спеціальної геометрії із матеріалу PTFE + 25%C, яке ущільнює кулю і по окружності якого розміщені: ущільнювальне О-подібне кільце з матеріалу FPM (вітон) та кільце з графіту, які виконують роль додаткового ущільнювача та ковзного елемента (графіт). Для забезпечення рівномірного притискання кільцевого ущільнення PTFE + 25%C до сферичної поверхні кулі, з протилежного боку нержавіюче кільце має набір розташованих по діаметру вмонтованих пружин (для кранів DN 350 і більше). З обох сторін куля крана притискається однаковими кільцевими вузлами ущільнення.

Використання матеріалу PTFE + 25%C для ущільнення кулі забезпечує високу температурну стійкість, стійкість до механічного зношування, впливу хімікалій та забруднень.

Куля кріпиться до штока по принципу “куля з цапфою”.

Застосування зазначеної конфігурації вузла ущільнення разом з “плавучою” конструкцією кріплення кулі значно зменшує силу тертя по поверхні кулі, виключає можливість протікання робочого середовища при закритому крані та забезпечує повну герметичність крана в обидва боки.

Крани легкі у роботі, не потребують обслуговування при тривалій експлуатації та надійно служать протягом багатьох років. Швидко монтуються з низькими експлуатаційними витратами. Завдяки високому штоку і круглій формі корпусу крани легко ізолюються. Органи управління, а саме: механічний редуктор з черв’ячною передачею або електричний привід легко знімаються з фланця штока крана та аналогічно легко монтуються на кран. Конструкція дозволяє переставляти механічний редуктор на 180 градусів або електричний привід на 90 градусів.

Управління:

Крани можуть мати такі органи управління:

  • механічний редуктор з черв’ячною передачею
  • електричний привід
  • гідравлічний привід

Приєднання:

Приєднання може бути:

  • патрубки крана під приварку (DIN або ГОСТ)
  • фланцеве з’єднання