Кульові сталеві крани Naval

Крани кульові сталеві NAVAL застосовуються як запірна арматура в системах теплопостачання, водопостачання, газопостачання та транспортування нафтопродуктів.

Конструкція:

Корпус крана сталевий суцільнозварний. Полірована куля та шпиндель виготовляються із нержавіючої сталі.

Вуглецево-тефлонове ущільнення кулі підсилене L-подібними нержавіючими кільцями, притискається з обох боків пружинними кільцями спеціальної геометрії. Ущільнення виготовляється із матеріалу PTFE + 25%C, що забезпечує високу температурну стійкість, стійкість до механічного зношування, впливу хімікалій та забруднень. Застосування зазначеної конструкції, а саме: «вуглецево-тефлонове ущільнення, підсилювальні L-подібні нержавіючі кільця, пружинні кільця спеціальної геометрії», а також «плавуча» конструкція кріплення кулі виключає можливість протікання робочого середовища при закритому крані та забезпечує повну герметичність крана в обидва боки.

Завдяки відшліфованій та відполірованій кулі, яка виготовляється із високоякісної нержавіючої сталі, кран легкий в роботі та надійно служить упродовж багатьох років експлуатації.

Шпиндель ущільнюється О-подібними кільцями, верхнє з яких може замінюватися під тиском.

Тефлонова прокладка між опорною поверхнею шпинделя та втулкою (корпусом шпинделя) виконує роль ковзного підшипника та додаткового ущільнення.

Властивості:

Крани не потребують обслуговування при тривалій експлуатації. Швидко монтуються з низькими витратами. Завдяки високому штоку і круглій формі корпусу крани легко ізолюються. Ручка крана знімна. Конструкція дозволяє переставляти ручку на 180 градусів.

Краны шаровые navalУправління:

Крани можуть мати такі органи управління:

  • ручка
  • механічний редуктор з черв’ячною передачею
  • електричний привід
  • гідравлічний привід

Приєднання:

Приєднання може бути:

  • патрубки крана під приварку
  • фланцеве з’єднання
  • різьбове з’єднання